#1 2014-02-24 22:28:48

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-26
Posty: 69

Konferencja prasowa po gali LB #2

Witamy po gali Lupus Bellator #2 która odbyła się w Czechach, na hali O2. Zanim udzielimy głosu dziennikarzom, pragnę krótko podsumować galę.

Dzisiejsza gala jest bardzo wyjątkowa gdyż z 8 pojedynków aż 5 zakończyło się przez poddanie

Jako organizator, chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu gali. Dziękuje zawodnikom za wspaniałe walki, oraz serce i poświęcenie.

Pierwsza walka zapewniła nam wiele emocji. Na uwagę zasługuje wspaniały nokaut, Polak świetnie trafił Rosjanina który nie potrafił poradzić sobie z agresywnie walczącym Czereczenkiem. To właśnie ta walka w naszym mniemaniu zasłużyła na miano najciekawszej, a z przyznaniem bonusu za nokaut wieczoru nie mieliśmy problemu. Bonus za poddanie nagrodziliśmy świetnie zapiętą kimure Benjiego Radacha. Z przyznaniem tej nagrody mieliśmy dużo problemów, jednak to właśnie ta technika zapięta w walce wieczoru wywarła na nas największe wrażenie.

Niestety tylko jeden z trzech polaków wyszedł dziś zwycięsko. Debiutujacy Matt St-Pierre dał sie zaskoczyć świetnie dysponowanemu Chrisowi Price. Dawid Potoczny tym razem został zdominowany w stójce przez rywala, to ile przyjął ciosów jest niesłychane. Wydaje mi sie, że gdyby Kalib nie ruszył balache, walka skonczyła by sie wraz z gongiem.
Na uwage zasługuje również pojedynek Maro Peraka, który poddał posiadacza czarnego pasu w bjj, Ralka Gracie. Niestety porażka Dawida Potocznego, pokrzyżowała nasze plany zestawienia go z obecnie najlepszym zawodnikiem tej kategorii.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytania od dziennikarzy:

Jak oceniasz swoją walkę?
Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
Kogo widzisz jako potencjalnego rywala?
Jak oceniasz gale ?


Każdy zawodnik otrzymuje po 1pkt, który może dodać do dowolnej umiejętności !

Offline

 

#2 2014-02-24 22:35:29

Dawixx

Gracz

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 16
Imię i nazwisko: Dawid Potoczny
Pseudonim: Punisher
Kraj: Polska
Rekord: 2-1
Kasa: 6000$
Federacja: Lupus Bellator

Re: Konferencja prasowa po gali LB #2

Jak oceniasz swoja walkę?
-Walka nie poszła po mojej myśli wszystko było nie tak jak miało być i tylko twarda szczęka i wola walki kazały mi walczyć dalej , nie chciałem odklepywać świetnie zapiętej techniki przeciwnika jednak narożnik krzyczał że nie warto ryzykować kontuzji ,
czym zaskoczył cie przeciwnik?
-praktycznie wszystkim czym tylko mógł mnie zaskoczyć , aczkolwiek wszystko było do przejścia to mi dzis brakowało odpowiedzi na dobra dyspozycje przeciwnika
Kogo widzisz nako potencjalnego rywala ?
nie mam pojęcia ale wydaje mi sie żę walka z Konstantin Gluhov lub  Błażko Czereczenko byłą by ciekawa
jak oceniasz gale >
gala jak zwykle wspaniała świetne walki

dodaje jeden punkt do  boksu

Ostatnio edytowany przez Dawixx (2014-02-24 22:51:09)

Offline

 

#3 2014-02-24 23:00:02

Jegokolega

Gracz

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 8
Imię i nazwisko: Matt St-Pierre
Pseudonim: Psychol
Kraj: Polska
Rekord: 1-1
Kasa: 3000$
Federacja: Lupus Bellator

Re: Konferencja prasowa po gali LB #2

Jak oceniasz swoją walkę?
Dziwi mnie to że przy moich umiejętnościach koleś mnie tak łatwo obala i do tego bije

Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
Szczerze to nie wiedziałem czego się spodziewać ponieważ pierwszy raz widziałem go w akcji

Kogo widzisz jako potencjalnego rywala?
Zawalczę z każdym kogo dostane!

Jak oceniasz gale ?
Ciężko cokolwiek powiedzieć po debiucie ponieważ stres oraz porażka przyćmiły mi całą gale


+1 do obaleń

Ostatnio edytowany przez Jegokolega (2014-02-24 23:00:39)

Offline

 

#4 2014-02-24 23:49:47

Piastka

Gracz

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 15
Imię i nazwisko: Błażko Czereczenko
Pseudonim: Piącha
Kraj: Polska
Rekord: 2-1
Kasa: 8000$
Federacja: Lupus Bellator

Re: Konferencja prasowa po gali LB #2

Jak oceniasz swoją walkę?
-Wszystko poszło po mojej myśli. Jestem z siebie bardzo zadowolony, odbiłem sie po porażce i znokautowałem solidnego strikera ! No i zgarnąłem dwa bonusy !

Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
- Myślałem, że wiecęj zdziała w stójce. Jednak niema co narzekać, to nieprzewidywalny sport, równie dobrze to on mógł mnie znokautować.

Kogo widzisz jako potencjalnego rywala?
- Jest mi to obojętne. Jednak z chęcią zmierzyłbym się z Kalibem który pokonał mojego rodaka.

Jak oceniasz gale ?
- Dla odmiany, tym razem większośc pojedynków skończyło się przez poddania. Walki naprawde emocjonujące, z pewnością namieszały match-makerą, gdyż główni faworyci w moim odczuciu przegrali swoje walki.

+1 do kopnięć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasia.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl www.tortownica.pun.pl www.kosciejowi-niach.pun.pl www.paczka.pun.pl