#1 2014-02-25 21:54:12

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-26
Posty: 69

Konferencja prasowa po gali LB #3

Witamy po gali Lupus Bellator #2 która odbyła się w Niemczech. Zanim udzielimy głosu dziennikarzom, pragnę krótko podsumować galę.

Tym razem mamy 3 decyzje, 3 nokauty, dwa TKO i jedno poddanie.

Walką wieczoru nagrodziliśmy pierwszy pojedynek, który był bardzo wyrównany. Matt St Pierre przerwał passe porażek, a debiutujący Hiszpan calkiem dobrze zaprezentował się przed publiczonością. Wspaniały nokaut w wykonaniu Dawida Potocznego był wisienką na torcie, a poddanie Sama Hogera pokazało piękno tego sportu.

Dzisiaj krótko, bo mamy mało czasu. Następna gala odbędzie się za około 2-3 dni. Do tego czasu powstanie ranking, mały tuturial do tworzenia postaci i rozmieszczania punktów jak i układania taktyki.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytania od dziennikarzy:

Jak oceniasz swoją walkę?
Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
Jak oceniasz gale ?


Każdy zawodnik otrzymuje po 1pkt, który może dodać do dowolnej umiejętności !

Offline

 

#2 2014-02-25 22:27:57

Jegokolega

Gracz

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 8
Imię i nazwisko: Matt St-Pierre
Pseudonim: Psychol
Kraj: Polska
Rekord: 1-1
Kasa: 3000$
Federacja: Lupus Bellator

Re: Konferencja prasowa po gali LB #3

Jak oceniasz swoją walkę?
Walka nie poszła po mojej myśli lecz cieszy wygrana!

Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
Aktywnością oraz myślałem, że wygram przed czasem

Jak oceniasz gale ?
Kibice mogą być zadowoleni dostali kawał dobrego mma

+1pkt do Obaleń

Offline

 

#3 2014-02-25 23:25:17

mysza

Gracz

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 4
Imię i nazwisko: Cruz Abreu
Pseudonim: Serpiente
Kraj: Hiszpania
Rekord: 0-1
Kasa: 2000$
Federacja: Lupus Bellator

Re: Konferencja prasowa po gali LB #3

Jak oceniasz swoją walkę?
-strasznie złości mnie ta porażka uważam ją też za dziwno ponieważ według mojego narożnika a także jedne z czołowych zawodników tej kategorii wagowej z którym aktualnie trenuje (Dawidem Potocznym ) to ja wygrałem pierwsze dwie rundy więc dziwi mnie ta decyzja ale trudno .
Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
- wszystkiego sie spodziewałem wiedziałem żę ja i mat dysponujemy podobnymi umiejętnościami w stójce jak i w parterze dziś on okazał sie lepszy jednak na pewno bede chciał sie odgryźć za tę porażce .
Jak oceniasz gale ?
-gala fajna ciekawe walki miłą publiczność która bardzo dobrze zagrzewała do walki to moja 1sza walka dla tej organizacji i pomimo porażki jestem mile zaskoczony

Dodaje +1pkt do Poddani

Ostatnio edytowany przez mysza (2014-02-25 23:34:17)

Offline

 

#4 2014-02-25 23:35:12

Dawixx

Gracz

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 16
Imię i nazwisko: Dawid Potoczny
Pseudonim: Punisher
Kraj: Polska
Rekord: 2-1
Kasa: 6000$
Federacja: Lupus Bellator

Re: Konferencja prasowa po gali LB #3

Jak oceniasz swoją walkę?
-walka potoczyła sie  tak jak myślałem czyli był nokaut cieszy mnie też ze to nokaut wieczoru mam nadzieje że w nastepnej walce pokaże że zaliczam sie do czołówki tej kategorii wagowej .
Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
-zaskoczył mnie tylko tym że tak bardzo mnie zlekceważył i ruszyła na mnie bez opamiętania za co spotkała go kara mam nadzieje żę nabierze trochę pokory .. chciałbym dodać ze bardzo cieszą mnie zwycięstwa polaków a szczególnie Czereczenki to świetny zawodnik
Jak oceniasz gale ?
-gala świetna jak zawsze , mam do dodania jedną kwestie otóż mój kontrakt na 3 walki wygasł i mam nadzieje że organizatorzy docenią moje umiejętności i fakt żę daje tak widowiskowe walki i złożą mi lepsza ofertę niż poprzednia

Dodaje +1 pkt do Obrona obaleń

Offline

 

#5 2014-02-26 20:43:09

buleczka198

Gracz

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 3
Imię i nazwisko: Mateusz XXX
Pseudonim: Buła
Kraj: Polska
Rekord: 0-1
Kasa: 1000$
Federacja: Lupus Bellator

Re: Konferencja prasowa po gali LB #3

Jak oceniasz swoją walkę?
-walka potoczyła nie po mojej myśli. Przeciwnik okazał się lepszy dla Niego wielki szacunek.
Czym zaskoczył Cie przeciwnik?
-zaskoczył mnie rozwagą i opanowaniem
Jak oceniasz gale ?
-gala solidna, dobrze prowadzona

Dodaje +1 pkt do Uderzeń

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vri.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.wsfii.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.death-note.pun.pl